HAKKIMIZDA

2024 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 34. yılını geride bırakan logo-in-text, Öncelikle Bursa olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki istikrarlı büyümesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile benimsediği “PRESTİJLİ YAŞAM ALANLARI” ilkesini çevre duyarlılığı ve insani değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek bugüne kadar 30.000’den fazla konut inşa etmiştir.

Yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmayan ve projeleriyle müşterek fayda sağlama gayesini, nitelikli işçilik uygulamalarıyla pekiştiren , Bursa’nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.

KALİTE

Kalite bizim için standarttan öte yaşam biçimidir. Deprem yönetmeliğine uygunluk birinci kuraldır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sektörünün lider firmaları ile çalışıyoruz. Teslim ettiğimiz tüm konutları ince temizliği ve tüm abonelik işlemleri tamamlanmış şekilde hemen taşınmaya hazır olarak sizlere sunuyoruz.

HUZUR

Hayata geçirdiğimiz projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret gösteriyoruz. Tüm projelerde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kuruyoruz. Mobil Teknik ekibimizle satış sonrasında müşterilerimizin konutlarında yaşadığı tüm sorunlara hızlı çözümler sunuyoruz.

GÜVEN

Sektördeki dürüstlüğümüz ve saygınlığımız sayesinde kamu ve finans kurumları ile sağlam bir güven oluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri zamanında yerine getiriyoruz. Sizi, en az sizin kadar düşünerek taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırıyoruz.

AVANTAJ

Yoğun üretimimiz ve güçlü finansal yapımızla elde ettiğimiz satın alma avantajını müşterilerimize yansıtıyoruz. En kaliteli malzemeyi en iyi fiyat avantajıyla sunuyoruz. Bu sayede BAKYAPI müşterilerinin en kısa sürede en yüksek primi elde etmesini sağlıyoruz.

YENİLİKÇİLİK

Sektördeki tüm standartları ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kendi bünyemizdeki AR-GE ve üretim organizasyonuyla yalıtım ve dekorasyon konusunda müşterilerimize özel inovatif çözümler sunuyoruz.

HIZ

Sadece inşaat üretim hızıyla değil, tedarik ve resmi prosedürlerdeki yönetim hızıyla da tüm süreci en kısa sürede tamamlıyoruz. Bu sayede, 30 ay gibi kısa bir sürede 20'den fazla proje ve 2000'den fazla konut teslim ettik.

proje-koru-commercial-bg