BAKYAPI VİZYON-MİSYON

Vizyon

25 yıllık mesleki tecrübesiyle bugüne kadar insanlara 6000’e yakın konut kazandırmış olmanın verdiği haklı gururla yaşayan Bakyapı Group, istikrarlı büyümesini borçlu olduğu ve filizlenip yeşerdiği Bursa şehrinden sonra İstanbul, Çanakkale ve Sakarya’da da sürdürdüğü (ve sürdüreceği) yepyeni projeler ile yeni şehrin yeni insanlarına hizmet etmeye devam etmektedir. Bakyapı yürüttüğü projeler ile yalnızca Türk insanının değil yabancı yatırımcıların da ilgisini ve beğenisini çekmeye devam edecektir.

Bakyapı olarak geçmişimizden gelen birikim ve aşağıda hedeflediğimiz değerler doğrultusunda hareket edeceğimizi taahhüt ederiz:

Huzur ve güveni, yarattığı eserlerle insanlar için erişilebilir kılan yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz.

Dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına gerçekleştirdiğimiz örnek proje ve yapılarımızla, istikrar sağlayan ve sektöründe parmakla gösterilen bir firma olmak için çalışıyoruz.

Sürdürülebilirliği, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını gelecek nesillere taşımanın ötesinde, çevreye duyduğumuz hassasiyet ve insani bir sorumluluk bağlamında ele alıyoruz, üretirken korumaya özen gösteriyoruz.

Topluma değer katan ve farkındalık yaratmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projelerini kurumsal bir zorunluluğun ötesinde, gönüllü ve severek yapılan bir mesuliyet olarak görüyoruz.

Misyon

Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip özgün projeler ve inovatif çözümlerle bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak

Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak