BAŞKANIN MESAJI

Türkiye’nin güvenilir markalarından biri olarak, inşaat sektöründe 26’ncı yılımızı geride bırakırken, sektöre “Huzurlu Yaşam Alanları” kavramını kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Şirketimizin en önemli felsefesinden biri olan “üst düzey hizmet standardı sunmak” konusunda sürdürdüğümüz kararlı adımlarla marka bilinirliğine, müşteri sadakati ve güvenine ulaşmayı başarmış bulunuyoruz.

“Huzurlu Yaşam Alanları” felsefesiyle ürettiğimiz projelerde, insan hayatına huzur veren ve üst düzey konfor sunan birçok detay yer alıyor. A sınıfı işçilik ve malzemelerle inşa ettiğimiz projelerde, profesyonel peyzaj alanları, kapalı bay bayan ayrı yüzme havuzları, spor tesisleri gibi birçok sosyal donatıları sunuyoruz. Proje geliştirdiğimiz bölgelerde daire satın alma ve kiralama bedelleri yükselirken, arsalar da her geçen gün değerleniyor. Bu bize bir yandan gurur verirken diğer taraftan da yeni projeler için teşvik edici oluyor.Proje geliştirdiğimiz bölgelere değer kazandırma stratejisiyle hızlı adımlarla ilerliyoruz. Türkiye’nin büyükşehirlerine ve Marmara Bölgesi’ndeki önemli yerleşim bölgelerine “Prestij” markamızı getirerek bu stratejimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Tüm çalışanlarımızın emeğiyle şekillenen bu başarılı performansımızı, en önemli sosyal paydaşımız olarak gördüğümüz müşterilerimizin bizlere duyduğu güvenle bugünlere getirdik. Bundan sonraki dönemde de kıymetli çalışanlarımızın emekleri ve müşterilerimizin sonsuz güveniyle konut sektörüne en iyi donatılarla şekillenen projeler kazandıracağımıza inanıyoruz.

Veysel BAKGÖR
Yönetim Kurulu Başkanı
BAKYAPI GROUP