Bakyapı'dan Ev Sahibi Olmak İstayenlere Kaçırılmayacak Fırsat!

84 ay vadeli Ulusal Konut Kampanyası’nda,vade farkını Bakyapı üstleniyor.Konut alıcılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Bugüne kadar tamamladığı 45 projeyle, 25 yıldır Türkiye’nin güvenilir konut markalarından biri olan Bakyapı, insani değerlere önem vererek“Huzurlu Yaşam Alanları” inşa ettiği “Prestij” serisiyle binlerce aileyi ev sahibi yaparken yatırımcısına yüksek kazanç sağlamaya devam ediyor.

Bursa projelerinde ‘’Ulusal Kampanyaya Tam Destek’’

84 ay vade ileUlusal kampanyaya destek verenBakyapı, “Ulusal Kampanyaya Tam Destek” sloganından hareketle, satışta olan projeleriyle Bursa’dan bu kampanyaya dahilolan tekfirma unvanını taşıyor.
Bakyapı, mimarisinden nitelikli işçiliğine, peyzaj düzenlemelerinden satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar üst düzey kalite standartlarını müşteri ve yatırımcısıyla buluşturmanın haklı gururunu yaşarken Demirtaş bölgesinde bulunan Prestij Optimum’un ardından, 62 bin metrekare arazi üzerinde 1.517 ve 29 ticari alandan oluşan Prestij Hayat’ın yapımına devam ediyor.

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, ‘’Satışları devam eden Prestij Hayat ve Prestij Optimum projelerimizde vade farkını üstlenerek,84 ay vade ile kazançlı yatırımı isteyensabit,orta gelirli ve yatırımcı herkesi bu kampanya ile ev sahibi yapmayı hedefliyoruz.

Vade farkını almayarak düşürdüğümüz taksit tutarları ile ev sahibi olmak isteyen herkesi mutlu, huzurlu ve güvenli yaşam alanlarına kavuşturmak ve projelerimizin bulunduğu lokasyonlara değer kazandırması,bizim için haklı bir gurur kaynağı olmaya devam ediyor.” dedi.

Tarih : 09.02.2018